اسمارتفون گیمینگ لنوو در بنچمارک AnTuTu تمامی رکوردها را جابه‌جا کرد


اسمارتفون گیمینگ لنوو

شایعاتی مبنی‌بر معرفی یک اسمارتفون گیمینگ توسط شرکت لنوو منتشر شده بودند. اما امروز، این شایعات درحال تبدیل شدن به یک واقعیت هستند تا طرفداران اسمارتفون‌های گیمینگ را خوشحال کنند. پوستر‌هایی از تلفن گیمینگ لنوو در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است که نشان می‌دهد این تلفن در بنچمارک AnTuTu بیش از 600.000 امتیاز کسب کرده که یک رکورد جدید به حساب می‌آید.

ما احتمال می‌دهیم که تلفن جدید لنوو یک گوشی گیمینگ باشد، زیرا باتوجه به امتیاز کسب شده در بنچمارک و نوشته “Game On” برروی پوسترها، فرضیه معرفی یک اسمارتفون پرچمدار معمولی منتفی است.

هم‌چنین، می‌توان گفت که تحت فشار قرار دادن سخت‌افزار و عملکرد مناسب تلفن لنوو در آن شرایط منجر به کسب بیشترین امتیاز در AnTuTu شده است. البته، روز گذشته نیز لنوو تایید کرده بود که تلفن جدید خود را به تراشه اسنپدراگون 865 و مودم 5G مجهز خواهد کرد.

انتظار داریم که تلفن گیمینگ لنوو با نام لنوو Legion برای رقابت با اسمارتفون‌هایی نظیر ایسوس راگ فون 2 و بلک شارک معرفی شود.

نوشته اسمارتفون گیمینگ لنوو در بنچمارک AnTuTu تمامی رکوردها را جابه‌جا کرد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =