اچ‌بی‌او مکس 4 میلیون مشترک جدید پیش از انتشار فیلم‌های 2021 جذب کرده است

[ad_1]

پس از اینکه اعلام شد سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس تمام فیلم‌های برادران وارنر طی سال ۲۰۲۱ را همزمان با اکران در سالن‌های سینما در دسترس مشترکانش قرار می‌دهد، تعداد مشترکان این سرویس به طرز چشم‌گیری افزایش پیدا کرده است.

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر طی سه ماهه‌ی اخیر بیش از ۴ میلیون نفر به جمع مشترکان اچ‌بی‌او مکس اضافه شده‌اند که بسیاری از این افراد به خاطر تماشای محتواهای تولید شده توسط کمپانی برادران وارنر به این سرویس علاقه‌مند شده‌اند. بسیاری از تولیدات برادران وارنر در ماه‌های گذشته در اچ‌بی‌او مکس قرار گرفته و کمپانی ای‌تی اند تی، به عنوان مالک رسانه وارنر و اچ‌بی‌او مکس قصد دارد از ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی) و با فیلم «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» تا پایان سال ۲۰۲۱ تمام تولیدات استودیوهای فیلم‌سازی برادران وارنر از جمله «تل‌ماسه» و فیلم لایو-اکشن «تام و جری» را به همزمان با اکران در سینماها در دسترس مشترکان اچ‌بی‌او مکس نیز قرار دهد.

مجموع مشترکان اچ‌بی‌او مکس تا به امروز ۱۲.۶ میلیون نفر اعلام شده است و بنابر گزارش ددلاین طی یک ماه گذشته تعامل کاربران با این سرویس ۳۰ درصد افزایش یافته است. در هفته‌های اخیر سریال‌های «خدمه‌ی پرواز» با نقش‌آفرینی کیلی کوئوکو و «فروپاشی» با حضور نیکول کیدمن مورد توجه‌ترین آثار حاضر در اچ‌بی‌او مکس بوده‌اند. ای‌تی اند تی امیدوار است در سال ۲۰۲۱ و با ارائه بیشتر محصولات نیو لاین سینما، سی‌دابلیو، سی‌ان‌ان، تی‌بی‌اس، ادالت سویم و کارتون نت‌ورک در سرویس آنلاین خود رفته رفته بخشی از بازار نتفلیکس و دیزنی پلاس را تصاحب کند و به رسانه‌ی بزرگ‌تری تبدیل شود.

تا به این ساعت وارنر مدیا دستمزد برخی بازیگران از جمله گل گدوت را برای اکران آنلاین فیلم‌های جدیدشان افزایش داده، اما دستمزد برخی دیگر از بازیگران از جمله کیانو ریوز و ویل اسمیت افزایش نیافته است.

برخی از سینمادوستان و سینماگران از اکران آنلاین فیلم‌های مهم برادران وارنر خوش‌حال هستند؛ زیرا می‌توانند در محیطی امن به تماشای آثار محبوب‌شان بنشینند و از سوی دیگر فیلم‌بین‌های بیشتری در سراسر دنیا به این فیلم‌ها دسترسی خواهند داشت. اما عده‌ای دیگر از سینمادوستان و فیلم‌سازان این تصمیم برادران وانر و ای‌تی اند تی را برای آینده‌ی هنر-صنعت سینما مخرب می‌دانند. کریستوفر نولان، که چند ماه قبل فیلم «انگاشته» به کارگردانی او روی پرده رفت و به فروشی بالغ‌بر ۳۵۰ میلیون دلار دست یافت، در اظهار نظری صریح و تند تصمیم اخیر برادران وانر را اشتباه خوانده است. بخشی از گفت‌وگوی او با هالیوود ریپورتر به این شرح است: «تعدادی از بزرگترین فیلم‌سازان صنعت و ستارگان سینما تا دیشب تصویر می‌کردند در بزرگترین استودیوی فیلم‌سازی کار می‌کنند. به رختخواب رفتند و وقتی بیدار شدند، فهمیدند در حال همکاری با بدترین سرویس آنلاین حال حاضر هستند. برادران وارنر یک سیستم فوق‌العاده برای یک فیلم و فیلم‌ساز چه در سینماها و چه در خانه‌ها [شبکه‌ی نمایش خانگی] داشت، اما آن‌ها دارند این سیستم را از بین می‌برند. برادران وارنر حتی نمی‌فهمند چه چیزی را از دست می‌دهند.»

گزارشات نشان می‌دهند سرویس‌های نتفلیکس، دیزنی پلاس و اپل تی‌وی پلاس به ترتیب ۱۹۳، ۷۳ و ۳۳ میلیون مشترک دارند و رسانه وانر و اچ‌بی‌او مکس برای رسیدن به سرویس‌های رقیب راه طولانی در پیش دارند، اما با توجه به اتفاقات اخیر می‌توان انتظار داشت تعداد مخاطبان اچ‌بی‌او مکس در ۱۲ ماه آینده بین ۵۰ تا ۶۰ درصد افزایش پیدا کند.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 15 =