That’s all, stop editing! Happy blogging تقویت سرعت اینترنت با راهکارهای ساده و کاربردی – ترجمه علم – مجله خبری

تقویت سرعت اینترنت با راهکارهای ساده و کاربردی

[ad_1]

امروزه با توجه به گسترش علم و فناوری و مهمترین آنها فضای مجازی بسیاری از کار های افراد به وسیله این فناوری انجام می شود. همین موضوع سبب شده است که ما به بررسی راه کار های ساده ای برای تقویت سرعت اینترنت در گوشی های موبایل بپردازیم تا افراد بتوانند با انجام این کارها بیش از پیش از استفاده کردن از اینترنت خود لذت ببرند. شما با انجام این راه کار های ساده می توانید سرعت اینترنت خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید. تا در مواقع لزوم بتوانید از حداکثر توان مصرفی اینترنت خود استفاده کافی را داشته باشید.

تقویت سرعت اینترنت در گوشی های هوشمند با چند راه کار ساده

تقویت سرعت اینترنت

شما با انجام کارهای زیر می توانید توان و سرعت اینترنت گوشی همراه خود را افزایش دهید.

استفاده از نسخه های بهینه اپلیکیشن ها برای تقویت سرعت اینترنت

در صورتی که شما نیز از انواع اپلیکیشن های مختلف همانند شبکه های اجتماعی و … استفاده می کنید باید بدانید که این گونه از نرم افزار های گوشی های موبایل استفاده زیادی از حجم اینترنت شما را دارند. لذا به شما توصیه می شود که از نسخه های بهینه این نرم افزار های مختلف استفاده کنید تا بتوانید از امکانات خوبی که برای این اپلیکیشن ها نیز در نظر گرفته شده است استفاده کافی را ببرید.

تقویت سرعت اینترنت

باید توجه داشته باشید که از بخش تنظیمات انواع اپلیکیشن های کاربردی می توانید میزان استفاده از اینترنت را کنترل کرده و در جهت افزایش سرعت اینترنت اقدامات موثری انجام دهید.

استفاده از بهترین مرورگر های موجود

با توجه به این که مرورگر های که از آنها استفاده می کنید می توانند تاثیر مستقیمی در سرعت اینترنت گوشی شما داشته باشند و همچنین بارگذاری صفحات در نتیجه اگر شما از آن دست افرادی هستید که به وب گردی علاقه دارید می باید در انتخاب مرورگر خود دقت کافی را به خرج دهید.

حذف کردن حافظه کش اپلیکیشنها

افزایش سرعت اینترنت

توجه داشته باشید که افزایش اطلاعات موجود در حافظه کش نه تنها نمی تواند باعث افزایش سرعت اینترنت گوشی شما شود بلکه بر عکس حتی می تواند باعث کم شدن سرعت اینترنت شما نیز شود. یکی از راه کار های که می تواند باعث تقویت سرعت اینترنت گوشی شما شود این است که حافظه کش اپلیکیشن های گوشی خود را پاک کنید.

حذف اپلیکیشن های سنگین با حجم بالا

بالا بردن سرعت اینترنت

یکی از مواردی که می تواند به طور غیر مستقیم در تقویت سرعت اینترنت گوشی شما موثر باشد حذف نرم افزار های با حجم بالا می باشد. با توجه به این که اپلیکیشن های با حجم بالا حافظه داخلی گوشی شما را پر می کنند. و همین موضوع سبب کاهش سرعت عملکرد دیگر نرم افزار های گوشی از جمله مرورگر های شما می شود. شما با پاک کردن این گونه اپلیکیشن های موجود در گوشی خود می توانید فضای حافظه گوشی را برای نرم افزار های دیگر و کاربردی تر نظیر مرورگرها باز کنید.

جمع بندی

در پایان امیدواریم آنچه در این مقاله گفته شد مورد استفاده شما کاربران گوشی های هوشمند قرار گرفته باشد. و با استفاده از این راه کارها بتوانید سرعت اینترنت خود را افزایش دهید. همچنین شما می توانید با مقاله ای دیگر درباره افزایش سرعت اینترنت و افزایش برد وای فای نیز آشنا شوید.

The post تقویت سرعت اینترنت با راهکارهای ساده و کاربردی appeared first on آرگا.

[ad_2]
لینک منبع در بالا ⇑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *