جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو (19 تیر 98)

[ad_1]

ایران‌خودرو پژو 405 و سمند خودروهای داخلی

بازار خودروهای داخلی در هفته های اخیر از ثبات خوبی برخوردار شده است که ماحصل اقدامات خوب وزارت صنعت، مجلس و خودروسازان بوده و سایپا و ایران‌خودرو با توجه به نیاز بازار اقدام به عرضه فوری محصولاتشان نموده‌اند که به تازگی به ارائه شرایط فروش اقساطی، عملا کنترل این شرایط فروش بهتر شده و حضور دلالان در صف خرید این محصولات به شدت کم شده است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند از ساعت 11 روز 19 تیر97 اقدام به ثبت سفارش کرده و محصولات ارائه شده در این شرایط فروش را با تسهیلات یکساله خریداری نمایند که طبیعتا استفاده از این شرایط فروش و همچنین تسهیلات ارائه شده دارای شرایط و مقررات خاصی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

محصولات ارائه شده توسط ایران‌خودرو در این شرایط فروش:

 • اولین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 اس ال ایکس در رنگ‌های مشکی، سفید، نقره‌ای و خاکستری متالیک است که با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان قابل سفارش بوده و یک چک به مبلغ 8 میلیون و 690 هزار تومان با موعد یکسال آینده از مشتری دریافت می‌گردد.
 • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، سمند ای اف7 دوگانه سوز در رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری متالیک است که با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان قابل سفارش بوده و یک چک به مبلغ 9 میلیون و 465 هزار تومان با موعد یکسال آینده از مشتری اخذ می‌شود.
 • سومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 دوگانه سوز در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متالیک قابل سفارش بوده است که با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان قابل سفارش بوده و یک چک به مبلغ 8 میلیون و 395 هزار تومان به تاریخ یکسال آینده از مشتری دریافت می‌گردد.
 • آخرین خودروی قابل ارائه در این شرایط فروش، پژو 207 دستی است که در رنگ‌های نقره‌ای، آبی کاسپین، سفید، مشکی، خاکستری و قرمز دو پوششه و با پیش پرداخت 87 میلیون و 310 هزار تومان قابل سفارش است. چک مربوط به تسهیلات این شرکت نیز با مبلغ 12 میلیون و 383 هزار تومان به تاریخ یکسال آینده دریافت می‌شود.

بدیهی است که چک‌های دریافتی بایستی از سری چک‌های طرح صیاد بوده و پس از تایید نهایی چک‌ها موعد 30 روز کاری تحویل این خودروها آغاز خواهد شد.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودروشرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

 • چک‌های دریافتی در این طرح صرفا از نوع صیادی خواهد بود و چک‌های طرح قدیم مورد قبول واقع نخواهد شد.
 • چک‌های دریافتی صرفا از خود فرد ثبت نام کننده دریافت شده و چک اقوام و آشنایان مورد قبول نیست.
 • استعلام چک‌های دریافتی انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیلی مشتری شرایط لازم را نداشته باشد، سفارش ملغی خواهد شد و وجه مشتری مسترد خواهد شد.
 • چک بازپرداخت قسط تسهیلات صرفا در تاریخ ذکر شده دریافت می‌گردد و امکان درج تاریخ زودتر و یا متفاوت با تاریخ ذکر شده وجود ندارد.
 • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
 • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
 • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
 • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
 • مشتریانی که در ماه‌های اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
 • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.
 • با توجه به هماهنگی‌های انجام شده توسط دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا، از این پس آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از شرایط فروش این دو شرکت استفاده کرده‌اند و اقدام به خرید خودرو کرده باشند، امکان خرید نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت این بند به هیچ وجه خودرویی تحویل داده نخواهد شد.

نوشته جدیدترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو (19 تیر 98) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

[ad_2]
منبع ⇑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =