جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپا


جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپا

مدتی پیش بود که سایپا بدون ارائه جزئیات خاصی اقدام به پیش فروش دو خودروی به اصطلاح جدید خود یعنی تیبا 2 پلاس و کوییک R نمود. حالا بعد از کوییک R، تصاویر و جزئیاتی از تیبا 2 پلاس منتشر شده و این خودرو را با امکانات جدید نشان می‌دهد.جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپا

بر اساس تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده تیبا 2 پلاس در واقع همان نسخه قدیمی این خودرو بوده ولی تغییراتی در سطح امکانات آن رخ داده است. تغییرات کوچکی نیز در ظاهر این خودرو به وجود آمده که مهم‌‌ترین آن نصب برچسب کراس بر روی درب این خودرو است! جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپا

البته نمی‌دانیم تعریف سایپا از خودروهای کراس چیست و شاید با اضافه کردن برچسب بتوان خودروی مورد نظر را در این کلاس قرار داد!

جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپااز تغییرات و آپشن‌های اضافه شده به این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 – رینگ اسپرت آلومینیمی

2 – سنسور دنده عقب

3 – روف ریل

4 – دیفیوزر سپرهای عقب و جلو

5 – صفحه نمایش لمسی

6 – صندلی‌های چرم

7 – کفپوش قالبی فابریک

8 – نصب برچسب “کراس” روی درب خودرو

10 – طرح استیل دور جلوپنجره

قیمت این خودرو نیز هنوز مشخص نشده و معلوم تیبا ‌هاچ‌بک 52 میلیونی جه رکوردی را خواهد زد. ضمناً امکانات این خودرو از نسخه فیس‌لیفت خود بیش‌تر شده و شاید فروش کوییک را تحت تاثیر قرار دهد. شاید هم اضافه کردن این امکانات به تیبا 2 فقط یک شوخی بوده و سایپا قصد سرگرم کردن مردم بیچاره را داشته است.جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپااین اقدام سایپا گرچه چیز بسیار جالبی نیست ولی به هرحال این خودروساز در رقابت با رقیب دیرینه خود ایران‌خودرو حرکتی به خود داده و بر خلاف این شرکت که هر روز خبر حذف امکانات از خودروهایش به گوش می‌رسد به افزایش سطح تجهیزات خودروهای خود روی آورده و حداقل تنوع محصولات را افزایش داده است.

نوشته جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپا اولین بار در چرخان پدیدار شد.


منبع ⇑

One thought on “جزئیات و تصاویری از تیبا 2 پلاس سایپا

  1. 1کلید های کنترلی رو فرمان 2 کروز کنترل هوشمند 3 اینه های جانبی تا شونده با قابلیت گرم شونده 4 اتوهلد 5 صندلی های گرم شونده 6 سیستم دستیار پارک 7 رانندگی خودکار 8 دوربین دید عقب 9 کنترل در سراشیبی و سربالایی 10 سامانه های دید در شب 11 حسگر باران 12 پیشگیری از تصادف 13 پارک کردن اتومات 14 صندلی الکترونیکی چندحالته 15 چراغ‌های مجهز به ال‌ای‌دی 16 گرمکن غربیلک فرمان 17 حالات مختلف رانندگی اگر اینا هم به این خودرو اضافه شوند میشه با خودروهای روز دنیا مقایسه اش کرد .

    Rating: 5.0/5. From 1 vote.
    Please wait...
    Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *