دیجی‌کالا حامی المپیاد ورزش‌های همگانی دختران دانشجو به میزبانی دانشگاه الزهرا


دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دختران دانشجوی دانشگاه‌های کشور به میزبانی دانشگاه الزهرا ۲۵ تا ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود. دیجی‌کالا حامی دختران دانشجوی در این المپیاد ملی است.

مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا در نشست خبری این رویداد از ثبت‌نام بیش از ۱۳۰۰ دانشجو در این مسابقات خبر داد و گفت: ورزش دختران دانشجو امر مهمی در جهان امروز است و دانشگاه الزهرا با هدف ارتقای تعامل و همکاری دانشجویان میزبان این رویداد شده است. در این رویداد ورزشی ۹ محور اصلی برای این المپیاد در نظر گرفته شده است. این مسابقات در رشته‌های بسکتبال، وابیبال، هندپلو، آمادگی جسمانی، فریزبی، فوتبال (گل کوچک)، طناب‌زنی، هفت سنگ و دارت برگزار می‌شود.

همچنین محمدحسین علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در این نشست گفت: علاقه‌مندی دانشجویان دختر به رشته‌های ورزشی جدید و رشته‌هایی که سابقه درخشانی در عرصه جهانی داشته‌اند، نشان از اقبال دختران دانشجو به ورزش‌های مختلف دارد.

The post دیجی‌کالا حامی المپیاد ورزش‌های همگانی دختران دانشجو به میزبانی دانشگاه الزهرا appeared first on دیجی‌کالا مگ.


لینک منبع بالا ⇑

No votes yet.
Please wait...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *