رویداد رونمایی از گزارش منابع انسانی دیجی‌کالا برگزار می‌شود


اولین گزارش جامع منابع انسانی دیجی‌کالا چهارشنبه ۱۷ دی ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به دنبال انتشار گزارش عملکرد سال ۹۸ دیجی‌کالا در تاریخ ۳۰ تیرماه ۱۳۹۹ ، معاونت منابع انسانی دیجی‌کالا تصمیم بر تدوین و انتشار گزارش منابع انسانی گرفت. گزارش پیش‌رو متشکل از آمار و ارقام مرتبط با منابع انسانی دیجی‌کلا در طی سال‌های فعالیت این مجموعه است. درکنار آمار و ارقام ارائه شده سعی شده‌است تا گوشه‌ای از عملکرد تیم منابع‌انسانی دیجی‌کالا بر اساس چشم‌اندازها، استراتژی‌ها و داستان‌های موفقیت افراد از تیم‌های مختلف، مرور شود و در انتها به بررسی ویژگی‌های تیمی به‌عنوان یکی از محرک‌های رشد سریع در دیجی‌کالا پرداخته شده‌است.

در برنامه رونمایی از این گزارش، بنیانگذاران دیجی‌کالا و معاون منابع انسانی دیجی‌کالا به گفتگو با یکدیگر می‌پردازند. همچنین در بخش دیگری از این رویداد، مدیران ارشد بخش‌های مختلف تیم منابع انسانی دیجی‌کالا در مورد مسائل مرتبط با رشد سریع در سازمانی مانند دیجی‌کالا صحبت می‌کنند. گفتگو با مهمانان ویژه و فعال در حوزه منابع انسانی در خارج از کشور و کسب‌‌وکارهای بین‌المللی هم بخش دیگری از این رونمایی را به خود اختصاص می‌دهد. نوید ناظمیان، معاون منابع انسانی گروه بین‌المللی شرکت Vodafone در انگلیس و شهرام کریمی، مدیر داده محوری منابع انسانی شرکت QBE، استرالیا در بخش آخر این رویداد، مهمان برنامه هستند.

این گزارش، پنجره‌ای است به دنیای درون دیجی‌کالا و در جست‌وجوی بیان تجارب منابع انسانی در یک کسب‌وکار ایرانی است که رشد معنی‌داری طی هفت سال گذشته داشته است. این گزارش در کنار رصد عملکرد منابع‌انسانی دیجی‌کالا و مرور تجارب آن، می‌تواند برای کنشگران مدیریت سرمایه‌های انسانی در سازمان‌های ایرانی الهام‌بخش باشد.

این برنامه به صورت زنده و با اجرای سیاوش صفاریان پور در ساعت ۱۷ چهارشنبه ۱۷ دی‌ماه از اینستاگرام دیجی‌کالا و همچنین صفحه اینستاگرام Digikala.life و صفحه آپارات دیجی‌کالا قابل مشاهده است. به‌زودی فایل دانلود گزارش را از همین‌جا دریافت کنید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =