رویداد عرضه ورژن بتای اندروید 11 در روز 3 ژوئن به‌صورت زنده پخش خواهد شد


شرکت گوگل پیش‌تر عرضه ورژن بتای اندروید 11 را تا روز 1 ژوئن به تعویق انداخت و برای برگزاری مراسم عرضه این محصول در روز 3 ژوئن برنامه‌ریزی کرد.  البته این رویداد به‌صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود؛ چرا که پیش‌تر برگزاری رویداد سنتی گوگل I/O نیز لغو شد. پخش زنده این مراسم از ساعت 3 بعدازظهر به وقت زمان هماهنگ جهانی آغاز خواهد شد و رویداد مذکور حدودا 1 ساعت به طول خواهد انجامید. رویداد مذکور با محوریت قابلیت‌های جدید اندروید 11 و امکانات جدید آن برای توسعه‌دهندگان برگزار خواهد شد.

همچنین گوگل به چندین مقوله پرمخاطب و جالب‌توجه پیرامون اندروید اشاره خواهد کرد. این مراسم با معرفی موارد ابتدایی نظیر امکانات و قابلیت‌های جدید رابط کاربری سیستم آغاز شده و در ادامه بسیاری از موضوعات جذاب برای توسعه‌دهندگان و اکوسیستم گوگل پلی را پوشش خواهد داد. بسیاری از کاربران بر این باور بودند که گوگل در جریان رویداد آینده خود بالاخره از اسمارت‌فون پیکسل 4a رونمایی خواهد کرد (گوشی پیکسل 3a نیز در رویداد گوگل I/O سال 2019 معرفی شد)؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد که رویداد آتی برای این افراد ناامیدکننده خواهد بود. بر اساس برخی اطلاعات غیر رسمی اسمارت‌فون گوگل پیکسل 4a تا اواسط ماه جولای معرفی نخواهد شد. برخی شایعات پیشین از عرضه این هندست در اوایل ماه ژوئن حکایت داشتند؛ اما گوگل هیچگاه چنین شایعاتی را تائید نکرد.

نوشته رویداد عرضه ورژن بتای اندروید 11 در روز 3 ژوئن به‌صورت زنده پخش خواهد شد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *