سونی ممکن است سرویس PlayStation Remote Play را برای نینتندو سوییچ عرضه کند

[ad_1]

پلی استیشن 5

احتمالا شما هم جزو کسانی هستید که همیشه دوست داشته‌اید یکی از بازی‌های پلی‌استیشن را بر روی نینتندو سوییچ بازی کنید. اما شاید سرویس PlayStation Remote Play سونی این آرزو را در آینده برایمان محقق کند.

اخیرا تصاویری از یک نظرسنجی سونی توسط یکی از کاربران ردیت به نام YouRedditHereFirst منتشر شده که این موضوع را تاحدودی تایید می‌کند.

این تصاویر مربوط به یک نظرسنجی ایمیلی است که توسط سونی درباره قابلیت Remote Play انجام شده است. در این نظرسنجی، سونی از کاربران خود درباره ارایه این سرویس بر روی دستگاه‌های غیرسونی مانند ایکس‌باکس وان یا نینتندو سوییچ و همچنین بر روی دستگاه‌های غیربازی مانند اپل تی‌وی یا اندروید تی‌وی پرسیده است.

برای کسانی که آشنایی چندانی ندارند باید بگوییم که Remote Play‌، یک سرویس استریم بازی شبیه سایر سرویس‌های ابری استریم بازی مانند گوگل استادیا و پروژه xCloud مایکروسافت است که از طریق آن کاربران خواهند توانست بازی‌های پلی‌استیشن 4 خود را بر روی سایر دستگاه‌ها پخش کنند.

البته نظرسنجی سونی هرچند ممکن است نشان‌دهنده علاقه این شرکت به عرضه سرویس مذکور برای پلت‌فرم‌های بیشتری باشد، اما این لزوما به معنای آن نیست که چنین اتفاقی در آینده حتما خواهد افتاد. ارایه سرویس Remote Play، بیشتر به این بستگی خواهد داشت که بازخورد کاربران چه باشد؛ اگر کاربران علاقه‌ای به آن نداشته باشند، سونی ممکن است که هرگز آن را اجرایی نکند. بنابراین، این سرویس هنوز در حد یک پیشنهاد است و باید منتظر ماند و دید که سونی چه برنامه‌هایی برای آن دارد.

نوشته سونی ممکن است سرویس PlayStation Remote Play را برای نینتندو سوییچ عرضه کند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 14 =