فیفا ۱۹ و سوپر ماریو پرفروش‌ترین بازی‌های ۲۰۱۹ تا امروز هستند

[ad_1]

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

بر اساس آمار‌های بخش سرگرمی مؤسسه‌‌ی GFK دو بازی FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe بیشترین فروش فیزیکی را در قاره‌ی سبز در سال جاری تجربه کرده‌اند. در این آمار‌ها میزان فروش بر روی تمامی پلتفرم‌ها بر اساس جدول‌های فروش هفتگی و همچنین داده‌های رسمی محاسبه شده است.

بازی فیفا ۱۹ در کشور‌هایی چون دانمارک، ایتالیا، لهستان، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سوئد و انگلستان رتبه اول را از لحاظ میزان فروش داشته است، در حالی که در کشور‌هایی چون اتریش، فرانسه، آلمان و سوئیس بازی سوپر ماریو بیشترین فروش را تجربه کرده است. نکته عجیب و جالب این آمار‌‌ها مثل همیشه بازی GTA V است، بازی‌ای که ۶ سال بعد از عرضه کماکان می‌تازد و در ۵ کشور ذکر شده در بالا جز‌‌ء ۳ بازی برتر از لحاظ فروش قرار دارد.

بازی New Super Mario Bros

بازی‌هایی مثل Red Dead Redemption 2، Minecraft، Days Gone و Mario Kart 8 Deluxe نیز در بین ۱۰ بازی برتر این لیست حضور دارند.

باید این نکته را در نظر گرفت که اولا در این آمار تنها فروش فیزیکی در نظر گرفته شده و فروش دیجیتالی محاسبه نشده است و دوما اینکه این آمار‌ها از تمامی کشور‌های اروپایی جمع آوری نشده‌اند بلکه تنها این آمار نشان دهنده‌ی میزان فروش در کشور‌هایی است که در بالا به آن‌ها اشاره شده است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post فیفا ۱۹ و سوپر ماریو پرفروش‌ترین بازی‌های ۲۰۱۹ تا امروز هستند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

[ad_2]
لینک منبع بالا ⇑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =