قالب همبرگر

قالب همبرگر در آشپزخانه منزل وسیله ای ضروری برای علاقه مندان به برگرهای خانگیست. مهمترین مزیت ساخت همبرگر در منزل کیفیت گوشت و نظارت دقیق بر مواد آن می باشد که کاملا از سلامت آن اطمینان دارید. قالب همبرگر زن کار شما را برای یکنواخت زدن همبرگر آسان میکند. با داشتن این قالب شما ظاهر غذای خود را هم مانند همبرگرهای بیرون حفظ می‌کنید. قطر همبرگری که این دستگاه در اختیار شما قرار می‌دهد تقریبا ۱۴ سانتی‌ متر است.

قالب همرگر ساز

ارسال دوتایی با یک خرید

این قالب همبرگر زن دستی علاوه بر خانه مناسب برای استفاده در رستوران ،  فست فود ، ساندویچی ها و … میباشد. مخصوصا برای زدن همبرگر با تعداد بالا که سرعت و کیفیت کار را بالا می برد. با سفارش این همبرگرزن دستی برای شما دو عدد ارسال میشود. دیگه چی میخواین. همین الان میتونید خرید کنید و صاحب دو عدد برگر زن دستی شوید.

همبرگر ساز پلاستیک دو عددی منزل

طرز استفاده از قالب همبرگر

کار با این محصول بسیار راحت است؛ کافی است مقداری گوشت در مرکز آن قرار دهید و دسته‌ای را که برای آن طراحی شده رو به پایین فشار دهید. خواهید دید که یک همبرگر صاف و یکدست خواهید داشت. همچنین با قالب‌زدن گوشت سرخ‌کردن آن بسیار راحت‌تر بوده و تمام قسمت‌های آن به صورت یکنواخت سرخ می‌شود. گفتنی است که با داشتن این محصول، طعم‌های مختلف و متفاوت از یک همبرگر خانگی را تجربه می‌کنید و از دستپخت خود لذت می‌برید.

از این قالب میتونید برای قالب زدن کتلت ، شامی ، کوکو ، فلافل بزرگ و حتی کیک و شیرینی هم استفاده کنید.

قالب همبرگر زن دستی

قیمت همبرگز ساز دستی و خانگی پلاستیکی در مهرماه 1400 مبلغ 25.000 تومان می باشد که با هر خرید 2 قالب ارسال میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =