مدیریت بازی‌های ایکس‌باکس گیم پس راحت‌تر می‌شود

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png
 

[ad_1]

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

ویژگی جدیدی به ایکس‌باکس گیم‌پس – سرویس اشتراک بازی مایکروسافت با بیش از ۲۰۰ بازی – اضافه شده است. این مشخصه که Play Later نام دارد، در واقع نوعی لیست علاقه‌مندی‌هاست (Wish List) که به شما اجازه می‌دهد مدیریت بیشتری روی بازی‌های خود داشته باشید – مشخصه‌ای ساده و در عین حال بسیار کارآمد.

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png

این مشخصه جدید به شما کمک می‌کند که بازی‌هایی را که قصد دارید در آینده به سراغشان بروید، آنهایی را که در حال حاضر مشغول بازی کردنید، و یا بازی‌هایی را که به هر دلیل کنار گذاشته‌اید و در نظر دارید دوباره به آنها بازگردید، از طریق کنسول و یا اپلیکیشن موبایل ایکس‌باکس، در لیستی واحد منظم کنید.

Xbox Game Pass

به روز آوری جولای ایکس‌باکس علاوه بر این مشخصه جدید، بهبودهایی هم برای الکسا – دستیار صوتی آمازون که مدتی است عملا جایگزین کورتانا شده است – به ارمغان می‌آورد. این ابزار کنترل صوتی جدید حالا علاوه بر آمریکا در استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، مکزیک، و اسپانیا هم دسترس خواهد بود. در نهایت مایکروسافت فرامین جدیدی هم به الکسا اضافه کرده است. به عنوان مثال اگر بخواهید از آخرین عناوینی که به سرویس گیم‌پس اضافه شده است با خبر شوید، کافیست بپرسید: «الکسا، از ایکس‌باکس بپرس که چه چیز جدیدی به گیم‌پس اضافه شده است؟» می‌توانید با استفاده از الکسا از بازی‌هایی که دوستانتان مشغول انجام هستند با خبر شوید، و یا به کنسول خود بگویید که با کنترلر جدیدی جفت شود.

به روز آوری جولای ایکس‌باکس ظرف چند روز آینده ارائه خواهد شد.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post مدیریت بازی‌های ایکس‌باکس گیم پس راحت‌تر می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

[ad_2]
لینک منبع بالا ⇑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 4 =