مراسم رونمایی از گلکسی S21 – پخش زنده و لایو بلاگ


سامسونگ امروز قصد دارد در مراسم رونمایی از گلکسی S21 از خانواده‌ی جدید پرچمداران خود برای سال ۲۰۲۱ که شامل گلکسی S21 پلاس و اولترا هم می‌شود رونمایی کند. امروز پنجشنبه ۲۵ دی راس ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران می‌توانید پخش زنده‌ی این رویداد را همینجا در دیجی‌کالا مگ تماشا کنید.

اگر اخبار روزهای اخیر حقیقت داشته باشند، سامسونگ امروز قصد دارد در کنار خانواده‌ی گوشی‌های گلکسی S21 از چند ابزار جانبی جدید هم رونمایی کند. اما جالب توجه‌ترین چیزی که در مورد مراسم امسال به گوش می‌رسد این است که احتمال دارد سامسونگ از این نسل امکان پشتیبانی از قلم S Pen را هم به گوشی‌های سری S اضافه کرده باشد.

البته  اینطور که به نظر می‌رسد پشتیبانی از قلم S Pen  تنها به گلکسی S21 اولترا اضافه خواهد شد و برخلاف سری گلکسی نوت قلم S Pen با گوشی همراه نخواهد بود. بنابراین کاربران در صورت تمایل می‌توانند قلم S Pen را به طور جداگانه بخرند. باید خاطرنشان کنیم برخی کیس‌های محافظ از محفظه‌ای برای این قلم بهره می‌برند.

راس ساعت ۱۸:۳۰ همینجا در دیجی‌کالا مگ با پخش زنده‌ی مراسم رونمایی از گلکسی S21 همراه شوید تا ببینیم چقدر از شایعات روزهای اخیر واقعیت دارند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =