معامله گران اوراق قرضه و نفت در مورد تورم چه می گویند.

معامله گران اوراق قرضه و نفت در مورد تورم چه می گویند.  نیجریه نفت خام مرتبط با نور را تولید می کند. یکی از بهترین نفت خام در سیاره زمین است زیرا می توانید به راحتی در نتیجه متن گوگرد کم آن پالایش کنید. با توجه به این عامل، خریدارانی از سراسر جهان همیشه به نفت نیجریه علاقه مند هستند. اما مشکلی که این خریداران دارند این است که مکان مناسبی را برای تصمیم گیری کشف کنند.

اسپانیا اعلام کرد که محدودیت های سرعت را برای صرفه جویی در مصرف سوخت کاهش می دهد. این یکی از 20 اقدامی است که دولت برای مهار مصرف به دلیل افزایش قیمت ها انجام می دهد. در مجموع، کشور باید بتواند 2.3 میلیارد دلار در یک سال پس انداز کند.

بخشی از آنچه که فراموش شده بود این است که هزینه های زیاد داروی گرانی است. ما اکنون آن را به عنوان کاهش تقاضای مطلق می بینیم، نه فقط در تقاضا بلکه در سراسر جهان. بخش مهارتی شما ممکن است به بازنویسی برنامه‌های خطوط هوایی برای بازتاب زمستانی که در راه است، نسبت داده شود، که مطمئناً یک دوره‌ی آهسته سفر میزبانی وب است. به همین ترتیب، مردم اساساً مایل های کمتری را رانندگی می کنند، انتخاب ها را از هم جدا می کند.

بله، تا حدی درست است که اعلام کنیم هیچ نهادی از میزان ذخایر نفتی زمین اطلاع ندارد. با این حال، ایالات متحده را تحت تاثیر قرار نمی دهد. چیزی که ما را تحت تاثیر قرار می دهد “ذخیره اثبات شده تولیدی” (معروف به P1) است که همه ما دقیقاً چقدر از این ذخیره را در حال حاضر انجام می دهیم.

زیرا اگر سه هفته بپردازید، قیمت نفت خام به طور پیوسته در حال افزایش بوده و به 106 دلار در هر بشکه رسیده است. این موضوع باعث شده تا ناظران بازار حدس بزنند که قیمت بنزین ایالات متحده ممکن است در نهایت از سطح 4 دلار در هر گالن عبور کند که به معنای افزایش هزینه های سوخت در ماه های نزدیک است.

Citgo را به عنوان مثال در نظر بگیرید. متعلق به آقای چاوز است، چاه های زیادی دارد، اگرچه ایالات متحده این می تواند بهترین نفت خام باشد، زیرا مواد شیمیایی گیاهی پروتئینی ضروری استخراج شده تبدیل به مواد شیمیایی بدتری می شوند که ما هر روز از آنها استفاده می کنیم، که در رابطه با هر گونه نشانه گذاری هیو به فروش می رسند، و باعث برتری آن برای مشاغل شیمیایی بنابراین باید سیتگو آن را در اختیار یک پالایشگاه شیمیایی مانند شل قرار دهد و نفت ونزوئلا و مکزیک [نفت خام درجه دوم] را برای پالایش گاز و گازوئیل مورد نیاز وارد کند.

چیز دیگری که اکثر خریداران می خواهند فروشندگانی است که بتوانند با فعالیت خود کار کنند. این برای خریداران نفت خام سبک و فورکادو بسیار عجیب است. هر گاه اولین بند در مورد روش این باشد: نام کشتی و شهر. این همیشه حقیقت نیست. خریداران BLCO نیز ممکن است گواهی تخصیص محصول قابل تأیید از NNPC یا مشخصات یک کشتی بارگیری شده در بازار انرژی را بخواهند، بنابراین آنها می توانند تأیید کنند و شروع به تسلط بر قرارداد الزام آور امضا کنند. در مورد خریداران مازوت 100، jp54، قیر و d2، آنها به فروشندگانی نیاز دارند که بتوانند تعهدات اولیه SGS یا پالایشگاه را در Play نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =