منتقدان بهترین‌های سینما در سوپر جوایز 2021 را انتخاب کردند


امسال با رعایت نکات بهداشتی جشنواره‌ی سوپر جوایز منتقدان برگزار شد. برنامه از طریق شبکه‌ی The CW یخش و توسط کوین اسمیث و دنی فرناندز میزبانی شد. این جشنواره هر ساله از بین فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی، علمی-تخیلی، فانتزی، ترسناک، اکشن و انیمیشن‌ها بهترین‌های خود را انتخاب می‌کند.

بعضی از هنرمندانی که در مراسم امسال برای اهدای جوایز روی صحنه آمدند عبارت‌اند از: شهره آغداشلو، آیا کش، مدلین کلاین، الیزابت میچل، لیندزی مورگان، جنویو پادالکی، جرد پادالکی، الیزا تیلور و … .

بهترین فیلم اکشن

  • پسران بد تا ابد (Bad Boys For Life) – سونی (Sony)
  • ۵ هم‌خون (Da 5 Bloods) – نت‌فلیکس (Netflix)
  • استخراج (Extraction) – نت‌فلیکس
  • سگ تازی (Greyhound) – اپل تی‌وی پلاس (Apple TV Plus)
  • شکار (The Hunt) – یونیورسال (Universal)
  • مولان (Mulan) – دیزنی پلاس (Disney Plus)
  • پاسگاه (The Outpost) – اسکرین مدیا (Screen Media)
  • انگاشته (Tenet) – برادران وارنر (.Warner Bros)

بهترین بازیگر مرد فیلم اکشن

  • تام هنکس برای سگ تازی
  • کریس همسورث برای استخراج
  • کیلب لندری جونز برای پاسگاه
  • دلروی لیندو برای ۵ هم‌خون
  • ویل اسمیت برای پسران بد تا ابد
  • جان دیوید واشنگتن برای انگاشته

بهترین بازیگر زن فیلم اکشن

  • بتی گیلپین برای شکار (The Hunt)
  • ییفی لو برای مولان
  • بلیک لیولی برای بخش ریتم (The Rythm Section)
  • لیزا شلیسینگر برای محرمانه اسپنسر (Spenser Confidential)
  • هیلاری سوانک برای شکار

بهترین انیمیشن

  • به‌پیش (Onward) – دیزنی پلاس
  • روی ماه (Over the Moon) – نت‌فلیکس
  • شان گوسفنده: فارماگدون (A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon) – نت‌فلیکس
  • روح (Soul) – دیزنی پلاس
  • ویلابی‌ها (The Willoughbys) – نت‌فلیکس
  • گرگ‌ران‌ها (Wolfwalkers) – اپل/جی‌کیدز (Apple/GKIDS)

بهترین صدای مرد در انیمیشن

  • جیمی فاکس برای روح
  • ویل فورت برای ویلابی‌ها
  • تام هالند برای به‌پیش
  • جان کراسینسکی برای بیسکوئیت حیوانی (Animal Crackers)
  • کریس پرت برای به‌پیش
  • سم راکول برای ایوان منحصر به فرد (The One and Only Ivan)

بهترین صدای زن در انیمیشن

  • تینا فی برای روح
  • هونور نیقسی برای گرگ‌ران‌ها
  • مایا رودلف برای ویلابی‌ها
  • فیلیپا سو برای روی ماه
  • اوکتاویا اسپنسر برای به‌پیش
  • اوا ویتتیکر برای گرگ‌ران‌ها

بهترین فیلم ابرقهرمانی

  • پرندگان شکاری (Birds pf Prey) – برادران وارنر
  • نگهبانانی از دیرباز (The Old Guard) – نت‌فلیکس
  • انجمن مخفی دومین فرزندان خاندان‌های سلطنتی (Secret Society of Second-Born Royals) – دیزنی پلاس
  • سونیک خارپشت (Sonic the Hedgehog) – پارامونت (Paramount)
  • سوپرمن: مرد فردا (Superman: Man of Tomorrow) – انیمیشن برادران وارنر (Warner Bros. Animation)

بهترین بازیگر مرد فیلم ابرقهرمانی

  • اسکایلر آستین برای انجمن مخفی دومین فرزندان خاندان‌های سلطنتی
  • جیم کری برای سونیک خارپشت
  • چیویتل اجیوفر برای نگهبانانی از دیرباز
  • ایوان مک‌گریگور برای پرندگان شکاری
  • بن شوارتز برای سونیک خارپشت

بهترین بازیگر زن فیلم ابرقهرمانی

  • کیکی لین برای نگهبانانی از دیرباز
  • پیتون الیزابت لی برای انجمن مخفی دومین فرزندان خاندان‌های سلطنتی
  • مارگات رابی برای پرندگان شکاری
  • جرنی اسمالت برای پرندگان شکاری
  • چارلیز ترون برای نگهبانانی از دیرباز

بهترین فیلم ترسناک

  • عجیب و غریب (Freaky) – یونیورسال
  • مرد نامرئی (The Invisible Man) – یونیورسال
  • رلیک (Relic) – آی‌اف‌سی فیلمز (IFC Films)
  • اجاره‌ای (The Rental) – آی‌اف‌سی فیلمز
  • اسپوتنیک (Sputnik) – آی‌اف‌سی فیلمز

بهترین بازیگر مرد فیلم ترسناک

  • سوپه دیریزو برای خانه‌ی او (His House)
  • پیوتر فیودوروف برای اسپوتنیک
  • میچل هویزمن برای گوسفند دیگر (The Other Lamb)
  • دن استیونز برای اجاره‌ای
  • وینس وان برای عجیب و غریب

بهترین بازیگر زن فیلم ترسناک

  • هیلی بنت برای بلعیدن (Swallow)
  • آنجلا بتیس برای شیفت ۱۲ ساعته (۱۲Hour Shift)
  • الیزابت ماس برای مرد نامرئی
  • کترین نیوتن برای عجیب و غریب
  • شیلا وند برای اجاره‌ای

بهترین فیلم علمی-تخیلی/ فانتزی

  • عشق و هیولاها (Love and Monsters) – پارامونت
  • پالم اسپرینگز (Palm Springs) – هولو و نئون (Hulu and NEON)
  • متصرف (Possessor) – نئون
  • همزمان (Synchronic) – پیش برو آمریکا (Well Go USA)
  • عمق شب (The Vast of Night) – آمازون استودیوز (Amazon Studios)

بهترین بازیگر مرد فیلم علمی-تخیلی/ اکشن

  • کریستوفر ابوت برای متصرف
  • جیک هوروویتز برای عمق شب
  • آنتونی مکی برای همزمان
  • اندی سمبرگ برای پالم اسپرینگز
  • جی. کی. سیمونز برای پالم اسپرینگز

بهترین بازیگر زن فیلم علمی-تخیلی/ اکشن

  • آلی لواننیدس برای همزمان
  • کترین لنگفورد برای خودجوش (Spontaneous)
  • سیرا مک‌کورمیک برای عمق شب
  • کریستین میلیوتی برای پالم اسپرینگز
  • آندریا ریسبوروگ برای متصرف

بهترین ضدقهرمان فیلم

  • جیم کری برای سونیک خارپشت
  • کترین نیوتن برای عجیب و غریب
  • مارتین شورت و جین کراکوسکی برای ویلابی‌ها
  • جی. کی. سیمونز برای پالم اسپزینگز
  • هیلاری سوانک برای شکار

بهترین ضدقهرمان سریال

  • تام الیس برای لوسیفر (Lucifer)
  • ابی لی برای لاوکرافت کانتری (Lovecraft Country)
  • سامانتا مورتون برای مردگان متحرک (The Walking Dead)
  • سارا پائولسن برای رچد (Ratched)
  • آنتونی استار برای پسرها (The Boys)
  • فین ویتتروک برای رچد (Ratched)

بهترین سریال اکشن

  • ۹-۱-۱ – فاکس (FOX)
  • هانا (Hanna) – آمازون (Amazon)
  • شکارچیان (Hunters) – آمازون
  • S.W.A.T – سی‌بی‌اس (CBS)
  • وایکینگ‌ها (Vikings) – هیستوری (History)
  • جنگ‌جو (Warrior) – سینمکس (Cinemax)

بهترین بازیگر مرد سریال اکشن

  • دیوید دیگز برای برف‌شکن (Snowpiercer)
  • اندرو کوجی برای جنگ‌جو
  • لوگان لرمن برای شکارچیان
  • الکساندر لودویگ برای وایکینگ‌ها
  • شمار مور برای S.W.A.T
  • آل پاچینو برای شکارچیان

بهترین بازیگر زن سریال اکشن

  • آنجلا بست برای ۱-۱-۹
  • جنیفر کانلی برای برف‌شکن
  • ازمه کرید-مایلز برای هانا
  • میریله انوس برای هانا
  • کاترین وینیک برای وایکینگ‌ها
  • آلیسون رایت برای برف‌شکن

بهترین سریال انیمیشن

  • آرچر (Archer) – اف‌اکس‌اکس (FXX)
  • بوجک هورسمن (BoJack Horseman) – نت‌فلیکس
  • دهان گنده (Big Mouth) – نت‌فلیکس
  • پارک مرکزی (Central Park) – اپل تی‌وی پلاس
  • هارلی کوئین (Harley Quinn) – اچ‌بی‌او مکس (HBO Max)
  • ریک و مورتی (Rick and Morty) – ادالت سوئیم (Adult Swim)
  • پیشتازان فضا: سطوح پایین‌تر (Star Trek: Lower Decks) – سی‌بی‌اس تمام دسترسی (CBS All Access)

بهترین صدای مرد سریال انیمیشن

  • ویل آرنت برای بوجک هورسمن
  • اچ. جان بنجامین برای آرچر
  • نیک کرول برای دهان گنده
  • جان مولانی برای دهان گنده
  • جک کواد برای پیشتازان فضا: سطوح پایین‌تر
  • جاستین رویلند برای ریک و مورتی
  • جی. بی. اسموو برای هارلی کوئین

بهترین صدای زن سریال انیمیشن

  • کیلی کوکو برای هارلی کوئین
  • تانی نیوسام برای پیشتازان فضا: سطوح پایین‌تر
  • مایا رودلف برای دهان گنده
  • امی سداریس برای بوجک هورسمن
  • آیشا تایلر برای آرچر
  • جسیکا والتر برای آرچز

بهترین سریال ابرقهرمانی

  • پسرها – آمازون
  • افسانه‌های فردای دی‌سی (DC’s Legends of Tomorrow) – سی‌دبلیو (The CW)
  • دوم پاترول (Doom Patrol) – دی‌سی یونیورس و اچ‌بی‌او مکس
  • فلس (The Flash) – سی‌دبلیو
  • لوسیفر – نت‌فلیکس
  • آمبرلا آکادمی (The Umbrella Academy) – نت‌فلیکس

بهترین بازیگر مرد سریال ابرقهرمانی

  • جان کرایر برای سوپرگرل (Supergirl)
  • تام الیس برای لوسیفر
  • گرنت گاستین برای فلش
  • انتونی استار برای پسرها
  • کارل آربان برای پسرها
  • کرس ویلیامز برای صاعقه‌ی سیاه (Black Lightning)

بهترین بازیگر زن سریال ابرقهرمانی

  • ملیسا بنویست برای سوپرگرل
  • آیا کش برای پسرها
  • دیانا گوررو برای دوم پاترول
  • الیزابت مارول برای هل‌استورم (Helstorm)
  • لیلی رینهارت یرای ریوردیل (Riverdale)
  • کوبی اسمالدرز برای استامپ‌تاون (Stumptown)

بهترین سریال ترسناک

  • شر (Evil) – سی‌بی‌اس
  • تسخیرشدگی عمارت بلای (The Haunting of Bly Manor) – نت‌فلیکس
  • لاوکرفت کانتری – اچ‌بی‌او
  • بیگانه (The Outsider) – اچ‌بی‌او و ام‌آر‌سی تلویزیون (HBO and MRC Television)
  • ماوراالطبیعه (Supernatural)
  • مردگان متحرک

بهترین بازیگر مرد سریال ترسناک

  • جنسن آکلز برای ماوراالطبیعه
  • مایک کولتر برای شر
  • مایکل امرسون برای شر
  • جاناتان مایورز برای لاوکرفت کانتری
  • بن مندلسون برای بیگانه
  • جرد پادالکی برای ماوراالطبیعه
  • مایکل کی. ویلیامز برای لاوکرفت کانتری

بهترین بازیگر زن سریال ترسناک

  • ناتالی دورمر برای داستان عامه‌پسند: شهر فرشتگان (Penny Dreadful: City of Angels)
  • سینتیا اریوو برای بیگانه
  • کاتجا هربرس برای شر
  • تی نیا میلر برای تسخیرشدگی عمارت بلای
  • وونمی موزاکو برای لاوکرفت کانتری
  • ویکتوریا پدرتی برای تسخیرشدگی عمارت بلای
  • جرنی اسمالت برای لاوکرفت کانتری

بهترین سریال علمی-تخیلی/ فانتزی

  • مندلورین (The Mandalorian) – دیزنی پلاس
  • غریبه (Outlander) – استارز (Starz)
  • بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها (Raised by Wolves) – اچ‌بی‌او مکس
  • پیشتازان فضا: دیسکاوری (Star Trek: Discovery) – سی‌بی‌ای تمام دسترسی
  • پیشتازان فضا: پیکارد (Star Trek: Picard) – سی‌بی‌اس تمام دسترسی
  • بارگذاری (Upload) – آمازون
  • آن‌چه در سایه‌ها انجام می‌دهیم (What We Do in The Shadows) – اف‌اکس (FX)

بهترین بازیگر مرد سریال علمی-تخیلی/ فانتزی

  • رابی آمل برای بارگذاری
  • تراویس فیمل برای بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها
  • سم هیوگان برای غریبه
  • کایوان نوواک برای آن‌چه در سایه‌ها انجام می‌دهیم
  • پدرو پاسکال برای مندلورین
  • نیک آفرمن برای توسعه دهندگان (Devs)
  • پاتریک استوارت برای پیشتازان فضا: پیکارد

بهترین بازیگر زن سریال علمی-تخیلی/ فانتزی

  • کایتریونا بالفه برای غریبه
  • آماندا کالین برای بزرگ‌شده توسط گرگ‌ها
  • ناتاسیا دمتریو برای آن‌چه در سایه‌ها انجام می‌دهیم
  • سونیکوا مارتین-گرین برای پیشتازان فضا: دیسکاوری
  • تاندی نیوتن برای دنیای غرب (Westworld)
  • هیلاری سوانک برای دور افتاده (Away)
  • جودی ویتاکر برای دکتر هو (Doctor Who)



Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =