نسل بعدی اسمارت‌فون خم‌شدنی هواوی میت X مجهز به قلم استایلوس خواهد شد!

[ad_1]

نسل بعدی اسمارت‌فون خم‌شدنی هواوی میت X

هواوی اوایل سال جاری میلادی از اسمارت‌فون خم‌شدنی خود با نام میت X رونمایی کرد. پس از تاخیر به وجود آمده در عرضه این محصول، شرکت چینی در جدیدترین خبرها اعلام کرده است که این هندست در ماه اکتبر روانه بازار خواهد شد. اما مطلب حال حاضر در خصوص نسل بعدی اسمارت‌فون خم‌شدنی هواوی میت X است.

نسل بعدی اسمارت‌فون خم‌شدنی هواوی میت X

ظاهرا بخش تحقیق و توسعه هواوی کار بر روی جانشین میت X را آغاز کرده و این موضوع را می‌توان از پتنتی که به ثبت رسیده است، دانست. در این پتنت شاهد اضافه شدن یک قلم استایلوس به نسخه دوم هواوی میت X هستیم. براساس تصویری که LetsGoDigital طبق تصاویر منتشر شده از این پتنت طراحی کرده است و شما آن را در بالا مشاهده می‌کنید، میت X در نسل دوم خود دارای طراحی به مراتب نازک‌تری در بخش دوربین/باتری خواهد بود. محل در نظر گرفته شده برای قرار دادن قلم استایلوس در این دستگاه، در حال حاضر میزبان درگاه USB-C است.

نسل بعدی اسمارت‌فون خم‌شدنی هواوی میت X

البته بسیاری عنوان کرده‌اند ثبت این پتنت از طرف شرکت هواوی تنها برای حفظ این ایده از دست شرکت‌هایی بوده است که به شدت در تلاش برای ورود به دنیای اسمارت‌فون‌های خم‌شدنی هستند. با این وجود، استفاده از قلم هوشمند در محصولات شرکت چینی سابقه‌ای نسبتا طولانی دارد. هواوی در سال‌های اخیر از قلم M-Pen در تبلت‌ها و اسمارت‌فون‌های فراوانی از جمله میت 20 ایکس بهره برده است.

نوشته نسل بعدی اسمارت‌فون خم‌شدنی هواوی میت X مجهز به قلم استایلوس خواهد شد! اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 4 =