پردازنده Core i9-9900KS اینتل با فرکانس 5 گیگاهرتز در نمایشگاه IFA 2019 شد

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png
 

[ad_1]

پردازنده اینتل Core i9-9900KS

تنها یک روز به شروع نمایشگاه IFA 2019 باقی مانده و شرکت اینتل نیز حضور فعالانه‌ای در این نمایشگاه با معرفی پردازنده Core i9-9900KS خواهد داشت. این شرکت، در کنفرانس خبری قبل از شروع نمایشگاه، اطلاعات زیادی را در اختیار خبرنگاران قرار داد. یکی از محصولاتی که اینتل در IFA 2019 معرفی کرد، پردازنده Core i9-9900KS است که برای اولین بار در ماه مه به نمایش گذاشته شد. طبق گزارش وب‌سایت Tom’s Hardware، این پردازنده در ماه آینده میلادی روانه بازار خواهد شد.

Core i9-9900KS یک پردازنده هشت هسته‌ای است. اما چیزی که این پردازنده را از سایر هم‌رده‌های خود متمایز می‌کند، توانایی تمام هشت هسته‌ پردازشگر برای استفاده تا فرکانس 5 گیگاهرتز است.

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png

در این رویداد مطبوعاتی نیز اینتل با اجرای بازی Hitman 2 به همراه تمامی DLC‌های آن برروی این پردازنده، یک نمایش بسیار خوب از خود به جا گذاشت. البته، باید دید که آیا عملکرد این پردازنده در اجرای سایر بازی‌ها نیز مشابه همین عملکرد است یا خیر. اگر این اتفاق بیافتد، می‌توان از پردازنده Core i9-9900KS به عنوان قدرتمندترین پردازنده موجود در بازار یاد کرد.

هم‌چنین، اینتل در این کنفرانس اعلام کرد که از پردازنده‌های کلاس Cascade Lake-X به عنوان جانشین پردازنده‌های Skylake-X استفاده خواهد کرد. البته مقامات اینتل جزییات دقیقی درباره این موضوع اعلام نکردند، اما با نمایش یک اسلاید این نوید را دادند که عملکرد پردازنده‌هاCascade Lake-X بین 1.74 تا 2.09 برابر بهبود خواهد یافت. این عملکرد در مقایسه با پردازنده‌هایی که حدود دو و حتی یک سال پیش نیز معرفی و عرضه شده‌اند، یک نتیجه خوب به شمار می‌آید.

طبق گزارش وب‌سایت منبع این خبر، اینتل زمان دقیقی را برای عرضه پردازنده جدید خود ارایه نکرده است، اما چیزی که خبرنگاران از اسلاید‌های نمایش داده شده توسط اینتل متوجه شدند، عرضه این پردازنده در ماه آینده است.

نوشته پردازنده Core i9-9900KS اینتل با فرکانس 5 گیگاهرتز در نمایشگاه IFA 2019 شد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =