کارخانه سامسونگ در کره جنوبی به دلیل ابتلای یکی از کارمندان به ویروس کرونا مجددا تعطیل شد

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png
 

[ad_1]

تعطیل سامسونگ

سامسونگ برای بار دیگر، کارخانه خود در شهر گومی کره جنوبی را به صورت موقت تعطیل کرد. این تعطیلی به دلیل آلوده شدن یکی دیگر از کارمندان کارخانه به ویروس کرونا انجام شده است. کارخانه سامسونگ در شهر گومی مسئولیت تولید اسمارتفون‌های پرچمدار و با کیفیت را برعهده دارد. در این کارخانه محصولاتی مانند تلفن تاشو گلکسی Z Flip و تلفن‌های پرچمدار سری گلکسی S20 تولید می‌شوند تا توانایی پاسخگویی به نیاز‌های محلی سامسونگ را داشته باشد. این کارخانه در ابتدا به دلیل ابتلای یکی از کارمندان به ویروس کرونا در ماه فوریه به مدت دو روز تعطیل شد. دومین تعطیلی آن نیز به مدت یک هفته برای ضدعفونی کردن محیط صورت پذیرفت.

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png

تاکنون، شش نفر در کارخانه گومی سامسونگ به ویروس COVID-19 آلوده شده‌اند. البته، در رابطه با این مسئله نیز سامسونگ فقط به مدت 24 ساعت کارخانه را تعطیل کرده و فرآیند تولید را از 7 مارس (17 اسفند) آغاز می‌کند. تعطیلی این کارخانه، هیچ خللی در روند عرضه محصولات سامسونگ ایجاد نمی‌کند. شهر گومی یکی از نزدیک‌ترین شهرها به شهر دئگو بوده که مرکز شیوع ویروس کرونا در کره جنوبی است.

البته، سامسونگ هم‌اکنون قصد دارد که تولید برخی از تلفن‌های رده‌بالا خود را به کارخانه ویتنام منتقل کند. سامسونگ با این کار قصد دارد که محصولات خود را به موقع تحویل مشتریان دهد. هرچند که پس از مهار شیوع ویروس، خط تولید این تلفن‌ها به شهر گومی بازمی‌گردد. این شرکت از مدت‌ها قبل، بخش اعظمی از تولید تلفن‌های هوشمند خود را به ویتنام و هندوستان منتقل کرده است. بنابراین، بعید به نظر می‌رسد که تعطیلی‌های مکرر کارخانه گومی تاثیر زیادی برروی کره‌ای‌ها داشته باشد.

نوشته کارخانه سامسونگ در کره جنوبی به دلیل ابتلای یکی از کارمندان به ویروس کرونا مجددا تعطیل شد اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =