کدهای سامسونگ Pay سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر گلکسی اس۱۰ را تایید می‌کند

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png
 

[ad_1]

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

تا به امروز منابع مختلف و شایعات گوناگون، خبر از قرار گیری سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی اس۱۰ داده بودند. این شایعات ابتدا در مورد گلکسی اس۸ شنیده می‌شد اما وقتی این اتفاق نیفتاد، سپس همین شایعه درباره گلکسی اس۹ شنیده شد. گلکسی اس۹ نیز سنسور اثر انگشت را در بخش پشتی خود داشت و حالا نوبت به گلکسی اس۱۰ رسیده تا مدام در خبرها داشته باشیم که سنسور اثر انگشت این گوشی، در زیر نمایشگر OLED دستگاه، قرار گرفته است.

https://tarjomeelm.ir/wp-content/uploads/2020/06/afzayesh-faloower-raygan.png

اما هیچ‌گاه تا این حد به سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر گوشی‌های سامسونگ نزدیک نبوده‌ایم! امروز یکی از کاربران XDA-Developers توانسته در کدهای سامسونگ پی، رد سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر را بزند. به نظر می‌رسد هربار که کاربران بخواهند با سامسونگ پی پرداخت داشته باشند، روی نمایشگر دیالوگی ظاهر می‌شود که می‌گوید می‌خواهید از کدام روش برای احراز هویت استفاده کنید؛ PIN یا اسکنر؟ سپس پس از انتخاب اسکنر، این جمله کمی بالا‌تر می‌رود و تا محدوده اسکنر اثر انگشت روی نمایشگر خالی شده و کاربر بتواند به سادگی اثر انگشت خود را اسکن کند.

در حال حاضر برای پرداخت‌های موبایلی با سامسونگ پی، کاربران می‌توانند بین PIN یا اسکنر عنبیه یکی را انتخاب کنند اما پیش‌تر در شایعات نیز داشتیم که اسکنر عنبیه چشم، از گوشی گلکسی اس۱۰ حذف خواهد شد. بنابراین دیگر خبری از اسکنر عنبیه در پرچمداران جدید سامسونگ نخواهد بود.

از آن‌جایی که در این کدها مشخص نشده اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر مربوط به کدام نسخه خواهد بود، هنوز صد درصد تایید نشده که کدام مدل‌ها از این اسکنر بهره می‌برند. اما در مجموع می‌دانیم که سامسونگ قرار است سه نسخه از گلکسی اس۱۰ عرضه کند. نسخه اول که مدل پایه خواهد بود و نمایشگر کاملا تخت دارد، اسکنر اثر انگشت را در لبه سمت راست گوشی خواهد داشت. دو نسخه گلکسی اس۱۰ معمولی و گلکسی اس۱۰ پلاس اما، گفته شده که سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر خواهند داشت. در مجموع هرچه باشد، باید تا مراسم سامسونگ در تاریخ ۱ اسفند صبر کنیم تا درباره اسکنر اثر انگشت در این گوشی‌ها، اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

منبع: GSMArena

The post کدهای سامسونگ Pay سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر گلکسی اس۱۰ را تایید می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

[ad_2]
لینک منبع بالا ⇑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =