فرمول های ترکیب رنگ موی ماهگونی و تصاویر انواع این رنگ موی پرطرفدار

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی ماهگونی به همراه تصاویری از طیف های مختلف رنگ مو ترکیبی ماهگونه ای را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

رنگ مو ماهگونی از انواع رنگ موهای قهوه ای مایل به قرمز می باشد که این مدل رنگ مو زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و اگر شما تمایل دارید چهره ای شاد و جذاب داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای بلند و کوتاه خود استفاده نمایید.

رنگ موهای ماهگونی سایه های مختلفی از رنگ های قهوه ای و قرمز و بنفش تیره و ارغوانی را شامل می شود و اگر شما تمایل دارید تغییرات و تحولاتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید بهتر است این مدل رنگ را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید.

رنگ موی زیبا و جذاب ماهگونی

فرمول های ترکیبی رنگ موی ماهگونی

رنگ موهای ترکیبی ماهگونی در انواع طیف های روشن و تیره موجود است و این مدل رنگ موها برای خانم های جذاب و مشکل پسند انتخابی مناسب محسوب می شود. در ادامه فرمول های ترکیبی رنگ موی ماهگونی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم با ترکیب کردن این فرمول ها با یکدیگر بتوانید رنگ ماهگونی زیبا و بی نظیری را بدست آورید.

رنگ مو تیره ماهگونی

فرمول شماره یک ( رنگ ترکیبی ماهگونی )

 • رنگ موی شکلاتی
 • رنگ موی فندقی شماره ۶
 • اکسیدان شماره دو
 • پایه دکلره ۶
 • مدت زمان مکث رنگ مو : ۳۰ تا ۴۵ دقیقه
رنگ موی زیبا و جذاب ماهگونی

فرمول شماره دو ( رنگ ترکیبی ماهگونی روشن )

۴۰ میل رنگ موی شکلاتی + ۴۰ میل رنگ موی طبیعی شماره ۶ + ۲۰ میل رنگ مو ماهگونه ای روشن + ۵ سانت واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره دو

فرمول هایلایت با پایه ۸ 

۵۰ میل رنگ موی دودی شماره ۸ + ۵۰ میل رنگ موی طبیعی شماره ۸ + ۲۰ سانت واریاسیون نقره ای + یک سانت واریاسیون دودی + یک سانت اکسیدان شماره ۱

رنگ موی ماهگونی روشن

توجه داشته باشید که برای رنگ کردن موها با رنگ مو ماهگونی هایلایت روشن ابتدا باید با فرمول ترکیبی ذکر شده موها را رنگ کنید سپس موهای خود را به کمک نرم کننده بشویید و خشک کنید و با کمک کلاه مش یا فویل موهایتان را هایلایت نمایید.

رنگ موی زیبا و جذاب ماهگونی

فرمول شماره سه ( رنگ ترکیبی ماهگونی )

 • ۵۰ میل رنگ موی شرابی بنفش روشن
 • ۵۰ میل رنگ موی شکلاتی متوسط
 • اکسیدان به اندازه مقدار رنگ
 • پایه ۶ دکلره
رنگ موی تیره ماهگونی

فرمول شماره چهار ( رنگ ترکیبی ماهگونی و پادینا )

 • رنگ موی RV6 : به اندازه ۵۰ میل
 • رنگ موی W4 : به اندازه ۵۰ میل
رنگ موی ترکیبی ماهگونی

هایلایت ماهگونی پوست پیازی

اگرچه ممکن است این دو رنگ دارای تناز های مشابه هم باشند اما ترکیب آنها با یکدیگر متفاوت بوده و می تواند رنگ اصلی را ایجاد نماید، بنابراین در صورتی که به دنبال جذابیت و زیبایی بیشتر هستید، می توانید از روش مش یا هایلایت موها استفاده نمایید. برای این منظور می توانید از فرمولی که در ادامه اشاره کرده ایم، استفاده کنید :

برای به دست آوردن این رنگ ابتدا باید ریشه مو‌ها را با دو رنگ زیر رنگ کنید :

 • رنگ ماهگونی ۵ : نصف تیوپ
 • رنگ بنفش ۴.۲۰ : نصف تیوپ
 • اکسیدان شماره یک : به میزران لازم
رنگ مو ماهگونی جذاب

اکنون برای ایجاد هایلایت های پوست پیازی، قسمت های مورد نظرتان را انتخاب کنید، سپس آن را به پایه ۹ دکلره برسانید و بعد از ترکیب زیر استفاده نمایید :

 • رنگ موی پوست پیازی :نصف تیوپ
 • رنگ موی بنفش : یک نخود
 • رنگ موی ماهگونی : یک نخود

رنگ موهای ماهگونی طبیعی (گیاهی)

برای جلوگیری از آسیب دیدن موها در نتیجه استفاده از دکلره، می توانید از فرمول ترکیبی زیر برای رنگ زدن موهایتان با رنگ ماهگونی استفاده کنید :

 • حنا/ ۶ قاشق غذا خوری
 • دم کرده بابونه/ ۳۰۰ سی سی
 • سرکه یا آبلیمو/ یک قاشق غذا خوری
 • پودر قهوه/ ۲ قاشق غذا خوری

برای تهیه این رنگ مو گیاهی، در داخل یک ظرف مناسب، دم کرده بابونه و سرکه را مخلوط کرده و حنا و پودر قهوه را نیز به آن بیفزایید، اکنون این ترکیب آماده شده را بر روی موهایتان قرار دهید و اجازه دهید از شب تا صبح بر روی موهایتان بماند و سپس صبح موهایتان را بشویید.

رنگ موهای ماهگونی زیبا

روش پاک کردن رنگ موهای ماهگونی از روی موها

برای این منظور دو روش وجود دارد؛ شما می توانید برای پاک کردن این رنگ موها از ریموور استفاده نمایید و روش دیگر برای این کار دکلره کردن مو ها و خارج کردن رنگ می باشد. به کار بردن ریموور برای پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بسیار موثر می باشد ولی استفاده از این روش به نسبت روشهای دیگر مدت زمان بیشتری وقت می برد و دکلره کردن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد ولی امکان آسیب به موها از طریق آن زیاد است.

انواع مدل رنگ موهای ترکیبی ماهگونی زنانه و دخترانه

تاثیر رنگ موها در زیبایی و جذابیت چهره خانم ها را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ موهای خود به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه نمایید تا بتوانید موهایتان را به زیباترین شکل ممکن رنگ کنید و چهره ای جذاب و متفاوت داشته باشید.
توجه داشته باشید که قبل از انتخاب رنگ موهای ماهگونی بهتر است از مطابقت و همخوانی این رنگ موها با رنگ پوست خود مطمئن شوید سپس از طیف های مختلف رنگ موهای ماهگونه ای برای رنگ کردن موهایتان استفاده نمایید.

رنگ مو ماهگونی تیره

رنگ موی ترکیبی ماهگونه ای

رنگ موی زیبا ماهگونی

رنگ موی شیک و زیبا ماهگونه ای

رنگ موی شیک و جذاب ماهگونی

رنگ موی زنانه ماهگونه ای

رنگ موی زیبا و خاص ماهگونی

رنگ موی شیک و جذاب ماهگونه ای

رنگ موی ماهگونی تیره

رنگ موی تیره ماهگونه ای

رنگ موی شیک و جدید ماهگونی

رنگ موهای شیک و خاص ماهگونی

رنگ موی تیره ماهگونی

رنگ موی زنانه ماهگونه ای

رنگ موی زیبا ماهگونی

رنگ موی روشن ماهگونه ای

رنگ مو ماهگونی شکلاتی

رنگ مو روشن ماهگونه ای

رنگ مو ماهگونی تیره

رنگ موی شیک و خاص ماهگونه ای

رنگ موی زیبا ماهگونی

رنگ موهای زیبا و خاص ماهگونی

رنگ موی زیبا و جذاب ماهگونی

رنگ موی روشن ماهگونه ای

رنگ موی شیک و جذاب ماهگونی

رنگ موی روشن و شیک ماهگونه ای

رنگ موی ماهگونی

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موهای ماهگونی به همراه تصاویری از این مدل رنگ موهای زیبا و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این رنگ موهای شیک و خاص مورد توجه تان قرار بگیرد.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =